Hızlı Erişim

Osmanbey Yerleşkesinde A101 Mağazası Hizmet Vermeye Başladı

image

11.6.2020

 
 
Türkiye'nin 81 ilinde yaklaşık 9000 mağazasıyla hizmet veren A101 Mağazalar zincirine Osmanbey Yerleşkesi de eklendi.
 
Osmanbey Yerleşkesi girişinde hizmete giren mağazanın açılışı, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’in yanı sıra A101 Şanlıurfa Bölge Genel Müdürü Özgür Geçer ve çok sayıda katılımcıyla gerçekleştirildi.
 
Mağazanın açılışında bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Çelik; Bizim için önemli bir gün. Öğrenciler ve personellerimiz ihtiyaçları rahatlıkla buradan karşılayabilecekler. Pandemi sürecinden önce açılış yapılması planlanmıştı. Biraz gecikmeli de olsa açılışı gerçekleştirdik. Kampüsümüzde uzun süreden beri böyle bir alışveriş merkezine ihtiyaç vardı. A101 yönetimine mağazayı Osmanbey Yerleşkemize kazandırdıkları için teşekkür ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.
 
A101 Şanlıurfa Bölge Genel Müdürü Özgür Geçer’e teşekkür plaketi verilmesinin ardından İlahiyat Fakültesi dekan yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi M. Cüneyt Gökçe tarafından dua edilerek açılış gerçekleştirildi.
 
Mağazayı rektör yardımcıları, akademik ve idari personelin yanı sıra çok sayıda davetli ile birlikte gezen Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, eşi Leyla Çelik Hanımefendi ile birlikte ilk alışverişi yaptı.
 
Osmanbey Yerleşkesinin Şanlıurfa merkeze uzak olmasından ve etrafta yerleşim alanlarının olmamasından dolayı alışveriş yönünden sıkıntı yaşanmaktaydı. Böylece yerleşke sakinlerine, kampüsten çıkmadan gıdadan temizliğe, kişisel bakımdan kırtasiye malzemelerine kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alışveriş alanı sağlanmış oldu.
 
Açılışı yapılan mağazadan, öğrenci ve personellerin yanı sıra yakın çevrede bulunan vatandaşlar da faydalanabilecekler. Osmanbey A101, haftanın her günü sabah saat 09.00 ile akşam saat 21.00 arasında hizmet verecek.