Üniversitemizin Senato toplantısında Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) ve e-İmza'ya geçiş sürecinde yaptığı çalışmalardan dolayı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ve Evrak Şube Müdürlüğü çalışanlarına başarı belgesi verildi.

Elektronik Belge Yönetim Sistemi projesini kısa bir sürede tamamlayarak Üniversitemiz idari ve akademik personelin hizmetine sunan Bilgi İşlem Daire Başkanı Mehmet Bakır BÜTÜN, hizmete giren sistemle ilgili şunları söyledi;

" 2009 yılı “Harran Üniversitesi İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı” nda yer alan ve bu plana göre 30.06.2011 tarihinde tamamlanmış olması gereken EBYS projesi; göreve başladığımız 01.06.2015 tarihinden itibaren yaptığımız analizler sonucunda Acil Eylem Planında ilk sıraya konulmuştur. "

"Başkanlığımızın Acil Eylem Planında ilk sırada yer alan EBYS projesini kısa bir sürede tamamlayarak Üniversitemiz idari ve akademik personelin hizmetine sunmuş bulunmaktayız."

"EBYS projesi sadece Bilgi İşlem Dairesinin değil; bir bütün olarak Harran Üniversitesi ailesinin başarısıdır. "

"Bu bağlamda projenin her aşamasında bize desteğini esirgemeyen sayın Rektörümüz Prof.Dr.Ramazan TAŞALTIN ’a , Rektör Yardımcısı sayın Prof.Dr. Şerafettin ÇELİK ’ e, Genel Sekreter sayın Abdülhalim DÜNDAR ’ a, Rektör Danışmanı sayın Yrd.Doç.Dr. Mehmet Akif NACAR ‘a, İdari Mali İşler Daire Başkanı sayın Mehmet YILMAZ ’a ve Strateji Daire Başkanı sayın Mehmet Emin ÇOBAN ‘a teşekkür eder; daha birçok projeye hep beraber imza atmayı temenni ederim." dedi.